Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie całościowego kursu psychoterapii w nurcie integratywnym (systemowo-ericksonowskim) we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.
W swojej pracy łączę różne podejścia terapeutyczne, aby jak najlepiej dopasować sposób pomocy do indywidualnych potrzeb każdej osoby.
Ukończyłam szkolenia z diagnozy psychologicznej, interwencji kryzysowej, treningu umiejętności społecznych (TUS) oraz I stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a swoją wiedzę stale poszerzam poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach.
Zależy mi na tym, aby być jak najlepiej przygotowaną do wspierania osób zmagających się z różnymi trudnościami – dlatego regularnie rozwijam swoje kompetencje.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy diagnostyczno-terapeutycznej w Centrum Zdrowia Psychicznego, oraz podczas praktyk i staży klinicznych w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu, Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze, na oddziale dziennym i stacjonarnym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, w Centrum Terapeutyczno- Diagnostyczne, ośrodku leczenia uzależnień, liceum ogólnokształcącym.
Staram się tworzyć atmosferę akceptacji i zrozumienia, w której można swobodnie mówić o trudnościach, ale i o zasobach – bez oceniania i presji.
Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi.
Zajmuję się również diagnostyką w kierunku ADHD u osób dorosłych. Proces obejmuje szczegółowy wywiad oraz odpowiednie narzędzia diagnostyczne.
Po zakończeniu diagnozy istnieje możliwość kontynuowania spotkań w formie wsparcia ukierunkowanego na rozwijanie strategii radzenia sobie z trudnościami charakterystycznymi dla ADHD.
Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej, a swoją pracę systematycznie poddaję superwizji, dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo.
Nie musisz wiedzieć „od czego zacząć” ani mieć wszystkiego poukładanego, po prostu bądź.