Strona główna » O nas

O nas

"Bonum initium est dimidium facti"- "Dobry początek jest połową dzieła"

Nazwa Initum pochodzi od łacińskiego słowa „initium” oznaczającego „początek”.

Naszą intencją jest, aby spotkania z nami były dla Ciebie początkiem czegoś nowego, początkiem pozytywnej zmiany w kierunku zdrowia i pożądanego rozwoju. Aby stanowiły inspirację do rozpoczęcia nowej drogi – drogi do lepszego, pełniejszego życia z wykorzystaniem całego swojego potencjału.

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów będzie dla Ciebie wsparciem i towarzyszem w tej wyjątkowej podróży. Pomożemy Ci w osiągnięciu tego celu poprzez partnerską relację, atmosferę bezpieczeństwa i pełnej akceptacji. Będziemy służyć Ci naszą profesjonalną wiedzą i kompetencjami, aby poszerzać Twoją perspektywę i świadomość i pomóc Ci odnaleźć właściwe rozwiązania.

Specjalizacja antystresowa

Specjalizujemy się w profilaktyce i leczeniu skutków szeroko rozumianego stresu.

Znamy się na tym. Wiemy, że jego źródłem mogą być problemy emocjonalne, psychiczne, osobiste, relacyjne, zawodowe, stresujące sytuacje, traumy, krytyczne wydarzenia życiowe i zmiany. Wiemy, że jego skutkami mogą być objawy emocjonalne, psychosomatyczne, immunologiczne, fizyczne, problemy ze snem, uzależnienia. Docieramy do źródeł i przyczyn. Łagodzimy skutki i objawy. Podchodzimy do tematu całościowo, holistycznie – dbamy o psychikę i ciało. Pracujemy nad trwałą zmianą. Zapobiegamy i wdrażamy profilaktykę.

Pomożemy Ci w odzyskaniu spokoju, zdrowia, przywróceniu równowagi i budowaniu poczucia spełnienia i dobrostanu.

Jeśli pragniesz zdrowia, równowagi, satysfakcjonujących relacji, rozwoju, pozytywnej zmiany i spełnienia w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym – jesteś w dobrym miejscu, jesteśmy tu dla Ciebie.

Zobacz nasze gabinety

Scroll to Top