Psychoterapia Pomoc psych. Coaching Konsulting Szkolenia Warsztaty

O Initum

 Bonum initium est dimidium facti - Dobry początek jest połową dzieła

Nazwa Initum pochodzi od łacińskiego słowa „initium” oznaczającego „początek”.

Moją intencją jest, aby nasze spotkania były dla Ciebie początkiem czegoś nowego, początkiem pozytywnej zmiany w kierunku pożądanego rozwoju. Aby stanowiły inspirację do rozpoczęcia nowej drogi - drogi do lepszego, pełniejszego życia z wykorzystaniem całego swojego potencjału. W czasie spotkań będę towarzyszyć Ci w osiągnięciu tego celu poprzez partnerską relację, atmosferę bezpieczeństwa i pełnej akceptacji. Będę służyć Ci swoją profesjonalną wiedzą i kompetencjami, aby poszerzać Twoją perspektywę i świadomość i pomóc Ci odnaleźć właściwe rozwiązania.

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą, certyfikowanym coachem, dyplomowanym trenerem szkoleń.

Specjalizuję się w psychologii, psychoterapiij, coachingu i rozwoju osobistym i zawodowym.

Pomagam w rozwiązywaniu problemów, wspieram w kryzysie, stresie, sytuacjach trudnych, w okresie zmian i podejmowania decyzji. Pomagam osobom cierpiącym z powodu objawów nerwicowych, lękowych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości i depresji. Pracuję również w obszarze rozwoju osobistego i kompetencyjnego, nad zdolnościami interpersonalnymi i relacjami. Udzielam konsultacji i porad, prowadzę psychoterapię, przeprowadzam diagnozę psychologiczną opartą na testach psychologicznych. Prowadzę szkolenia indywidualne i warsztaty grupowe w zakresie rozwoju kompetencji osobistych, interpersonalnych i zawodowych. Poprzez coaching wspieram w rozwoju i osiąganiu swoich celów. Pracuję z osobami dorosłymi, z parami i rodzinami. Opieram się na podejściu systemowym, ericksonowskim, korzystam również z innych koncepcji i technik pracy, dostosowując formę wsparcia do indywidualnych potrzeb.

Zapraszam wszystkich, którzy pragną rozwoju, pozytywnej zmiany, wzrostu jakości swojego życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Wierzę w ludzi i ich ogromny potencjał, pomagam rozwijać się, pokonać trudności i ograniczenia i osiągnąć pełnię własnych możliwości - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Renata Respondek - psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Wrocław, coach