Strona główna » Milena Grabska

Milena Grabska

Jestem psychologiem i psychoterapeutką uzależnień w procesie certyfikacji.

Pracuję z osobami uzależnionymi od substancji (alkohol, narkotyki), czynności (hazard, pornografia, zakupy) oraz z osobami z problemem współuzależnienia. Wspieram również osoby w trudnych sytuacjach, kryzysie, stresie, oferując profesjonalną pomoc psychologiczną i terapeutyczną.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz akredytowane przez Ministerstwo Zdrowia szkolenie w zakresie Terapii Uzależnień na SWPSie w Katowicach. Doświadczenie w pracy z osobami z problemem uzależnienia zdobywałam w ramach oddziału dziennego Ośrodka Interwencji Kryzysowej Karan we Wrocławiu.

Na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę udziałem w kursach i szkoleniach oraz poprzez zapoznawanie się z najnowszą literaturą. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Ważne jest dla mnie, aby podążać za pacjentem w procesie terapeutycznym. W mojej pracy kładę nacisk na indywidualne podejście do każdej osoby, ponieważ każdy ma unikalną historię, potrzeby i cele. Razem będziemy eksplorować trudności, rozwijać umiejętności radzenia sobie i dążyć do osiągnięcia pożądanych zmian w życiu.

Jeżeli szukasz wsparcia w kryzysie, w radzeniu sobie z problemem utraty kontroli w zażywaniu substancji, czy wykonywaniem jakiejś czynności, to jestem tutaj, aby Ci pomóc.

Milena Grabska - ZnanyLekarz.pl!function($_x,_s,id){var js,fjs=$_x.getElementsByTagName(_s)[0];if(!$_x.getElementById(id)){js = $_x.createElement(_s);js.id = id;js.src = "//platform.docplanner.com/js/widget.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","zl-widget-s");
Scroll to Top